10.10.2014. w krakowskim klubie Fabryka odbył się koncert zespołów Tesseract(UK) i Animals As Leaders (USA). To kolejna świetna impreza zorganizowana przez ekipę Knock Out i kolejna moja przygoda w fosie z aparatem w dłoni z zamiarem zrobienia zdjęć dla MetalSide.pl .

Zarówno muzycy Tesseract jak i wirtuozi z Animal As Leaders oczarowali formą. To były wspaniałe występy. Zwłaszcza muzycy amerykańskiego trio w składzie – Tosin Abasi, Javier Reyes i Matt Garstka, podczas swoich karkołomnych popisów błyszczeli wspaniałą techniką, muzykalnością i doskonałym brzmieniem. Ich grę można określić mianem absolutnej doskonałości. Aby odegrać na pamięć taki kawał wyjątkowo skomplikowanej, szalonej muzycznej układanki, chyba trzeba mieć głowę niezawodną jak komputer dla NASA.

Muzycy mieli swoją ekipę świetlików, których koncepcja oświetlenia sceny wyglądała mniej więcej tak – dać światło zza pleców artystów i dużo błyskać lampami stroboskopowymi a na dobicie pstrykaczy fosowych dowalić im jeszcze sporo dymu. Efekt? Mam prawie 500 fotek, których ogromna większość przedstawia zaledwie kontury grających, cienie i kolory świateł. Dawno nie miałem takich doznań fotograficznych pstrykając na legalu spod samej sceny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *